Amfiteatr

Amfiteatr

Ten wspaniały, legendarny obiekt po przebudowie i gruntownym remoncie w 2002 roku ponownie odżył. Co roku organizuje 35-40 koncertów, kabaretów i festiwali. Występują tu czołowe zespoły muzyczne i gwiazdy polskiej estrady. Gościli również wykonawców z zagranicy, Rosyjski Balet Męski i Rewię Brazylijską, cyklicznie co roku gościmy zespoły folklorystyczne z wielu krajów na festiwalu INTERFOLK.

Również co roku od wielu lat organizowany jest Festiwal piosenki polskiej "GAMA". W ciągu dwóch lat odwiedziło ten obiekt około 195 tysięcy gości. Spółka ta ma duże doświadczenie w organizacji imprez plenerowych, masowych i estradowych. Byli współorganizatorem trzech edycji Mistrzostw Polski "Warka Strong Man", które odbyły się na plaży w Międzyzdrojach, Kołobrzegu i Mielnie przy udziale telewizji TVN oraz w sześciu miastach dużych festynów promocyjnych PRZYSTAŃ NA BOSMANA.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x