Program imprez - luty/marzec

  • Data rozpoczęcia:
    1 STYCZNIA
  • Data zakończenia:
    28 LUTEGO

Luty

01.02.2018, g.16.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

03.02.2018, g.10.00 - Giełda Staroci, RCK, wstęp wolny

03.02.2018, g.17.00 - Spektakl w wykonaniu Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi pt. „Pokłon narodów”, RCK, impreza biletowana

03.02.2018, g.18.00 - Mecz I ligi koszykówki - Energa Kotwica Kołobrzeg-Basket Kraków, Hala Milenium, impreza biletowana 

04.02.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza, RCK, impreza biletowana 

04.02.2018, g.17.00 - Koncert Wiedeński "Największe przeboje Johanna Straussa", RCK, impreza biletowana  

05.02.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

07.02.2018, g.15.00 - Literackie środy (zajęcia dla dzieci od lat 6), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

07.02.2018, g.16.30 - DKF Sztorm „Atak paniki”, RCK, impreza biletowana

07.02.2018, g.19.00 - DKF Sztorm „Atak paniki”, RCK, impreza biletowana

08.02.2018, g.16.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

10.02.2018, g.19.00 - Koncert Marka Dyjaka, RCK, impreza biletowana 

11.02.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza, RCK, impreza biletowana 

12.02.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

13.02.2018, g.17.00 - Koncert Chóru Pionier „Miłości nigdy dosyć”, RCK, impreza biletowana

14.02.2018, g.15.00 - Literackie środy (zajęcia dla dzieci od lat 6), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

14.02.2018, g.17.00 - Dyskusyjny Klub Książki: dyskusja o książce „Życie Lali przez nią samą opowiedziane” Heleny Karpińskiej, Miejska Biblioteka Publiczna, wstęp wolny

14.02.2018, g.19.00 - DKF Sztorm „The Place”, RCK, impreza biletowana

15.02.2018, g.16.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

16.02.2018, g.19.00 - Wernisaż wystawy "Z naturą na TY". Malarstwo Elżbiety Wojewody, Heleny Wołowiec, Edyty Lisiak, RCK, wstęp wolny

17.02.2018, g.10.00 - Giełda Staroci, RCK, wstęp wolny

17.02.2018, g.17.00 - DKF Sztorm „Twój Vincent”, RCK, impreza biletowana

17.02.2018, g.18.00 - Mecz I ligi koszykówki - Energa Kotwica Kołobrzeg-Śląsk Wrocław, Hala Milenium, impreza biletowana 

17.02.2018, g.19.00 - DKF Sztorm „Twój Vincent”, RCK, impreza biletowana

18.02.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza, RCK, impreza biletowana 

19.02.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

21.02.2018, g.15.00 - Literackie środy (zajęcia dla dzieci od lat 6), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

21.02.2018, g.16.30 - DKF Sztorm „Niemiłość”, RCK, impreza biletowana

21.02.2018, g.19.00 - DKF Sztorm „Niemiłość”, RCK, impreza biletowana

22.02.2018, g.16.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

22.02.2018, g.19.00 - Cykl podróżniczy „Za horyzontem”, RCK, impreza biletowana

23.02.2018, g.19.00 - Wernisaż wystawy Wacław Wantuch "Platinum", GSW, wstęp wolny

24.02.2018, g.18.00 - Mecz I ligi koszykówki - Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno, Hala Milenium, impreza biletowana    

24.02.2018, g.19.00 - Soyka & Karolak Trio: Swing Communication, RCK, impreza biletowana 

25.02.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza, RCK, impreza biletowana   

26.02.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

28.02.2018, g.15.00 - Literackie środy (zajęcia dla dzieci od lat 6), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

28.02.2018, g.16.30 - DKF Sztorm „W ułamku sekundy”, RCK, impreza biletowana

28.02.2018, g.19.00 - DKF Sztorm „W ułamku sekundy”, RCK, impreza biletowana

 

Marzec

01.03.2018, g.16.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

05.03.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

07-09.03.2018, g.8.00 - Targi Gastro Tour, Hala Milenium

08.03.2018, g.16.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

09.03.2018, g.18.00 - Spotkanie autorskie: Anna Harłukowicz-Niemczynow. Promocja książki „Dziewczyna z warkoczami”, Miejska Biblioteka Publiczna, wstęp wolny 

11.03.2018, g.12.00 - XXXII Międzynarodowy Bieg Zaślubin, Start - ul. Jedności Narodowej. Meta - Zespół Szkół Morskich 

11.03.2018, g.19.00 - Mecz I ligi koszykówki - Energa Kotwica Kołobrzeg - KK Warszawa, Hala Milenium, impreza biletowana  

12.03.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

14.03.2018, g.10.00 - VIII Regionalny Konkurs Historyczno - Sportowy „Baw się historią - Kołobrzeg  moje miasto”, Szkoła Podstawowa nr 4

14.03.2018, g.17.00 - Dyskusyjny Klub Książki: dyskusja o książce „Najgorszy człowiek na świecie” Małgorzaty Halber, Restauracja „7 Światów”, ul. Solna 1, wstęp wolny

15.03.2018, g.16.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

16.03.2018, g.11.00 - Uroczystość ślubowania młodzieży Ligi Morskiej i Rzecznej, Pomnik Zaślubin Polski z Morzem, wstęp wolny

16.03.2018, g.16.00 - Zgromadzenie Patriotyczne z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, Kompanii Zespołu Szkół Morskich, grup rekonstrukcji historycznych i harcerzy, Cmentarz Wojenny Kołobrzeg, wstęp wolny

17.03.2018, g.8.00 - Ogólnopolski Rajd PTTK „Szlakiem walk 1. Armii Wojska Polskiego o Kołobrzeg”, RCK

17-18.03.2018, g.9.00 - Turniej Piłki Nożnej-KALPN, Hala Milenium

17.03.2018, g.16.00 - „Spotkanie z historią”: prezentacja filmu z archiwum Muzeum Oręża Polskiego, referaty pn. „Liga Morska i Rzeczna strażniczką tradycji zaślubin Polski z Morzem” z okazji 100-lecia powstania tej organizacji, program artystyczny oraz prezentacja broni i wyposażenia żołnierzy walczących o Kołobrzeg, RCK, wstęp wolny

17.03.2018, g.17.00 - Mecz III ligi Piłki Nożnej - Kotwica Kołobrzeg-Energetyk Gryfino, Stadion Piłkarski, impreza biletowana  

18.03.2018, g.10.00 - Mistrzostwa Kołobrzegu w strzelaniach pneumatycznych z okazji 73. Rocznicy walk o Kołobrzeg, Obiekty MOSiR, wstęp wolny          

18.03.2018, g.11.00 - „Bój o Kołobrzeg” - widowisko historyczne z udziałem grup rekonstrukcji historycznych, Plaża centralna, wstęp wolny

19.03.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

21.03.2018, g.12.00 - III Regionalny Konkurs Plastyczny dla przedszkolaków „Zabytki wokół nas” (rozstrzygnięcie i wręczenie nagród), Muzeum Oręża Polskiego

21.03.2018, g.19.00 - Mecz I ligi koszykówki - Energa Kotwica Kołobrzeg - Noteć Inowrocław, Hala Milenium, impreza biletowana 

22.03.2018, g.16.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

23-25.03.2018, g.9.00 - Amber - Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim, Hala Milenium

25.03.2018, g.19.00 - Koncert Baascha, RCK, impreza biletowana

26.03.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

31.03.2018, g.17.00 - Mecz III ligi Piłki Nożnej - Kotwica Kołobrzeg-Wda Świecie, Stadion Piłkarski, impreza biletowana 

31.03.2018, g.18.00 - Mecz I ligi koszykówki - Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik, Hala Milenium, impreza biletowana 

31.03.2018, g.19.00 - Koncert Maddogz + Support, Centrala Klub Muzyczny, impreza biletowana 

 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany w programie z przyczyn od nich niezależnych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Można to wyłączyć w przeglądarce. Więcej na ten temat
ZAMKNIJ x