Program imprez

  • Data rozpoczęcia:
    1 WRZEśNIA
  • Data zakończenia:
    4 MAJA 2019

Wrzesień

01.09.2018, g.10.00 - Planszówkowo, RCK, wstęp wolny

01.09.2018, g.16.00 - Uroczystości patriotyczne – 79. rocznica wybuchu II wojny światowej i Dzień Weterana, Plac 18 Marca, wstęp wolny

03.09.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

04.09.2018, g.11.00 - Nowe horyzonty ekonomicznego myślenia 55+ – spotkanie Bibliotecznej Akademii Cyfrowej, Biblioteka Miejska, wstęp wolny

05.09.2018, g.17.00 - Dyskusyjny Klub Książki - dyskusja o książce: S.Bendlewicz „Z wycieczki wakacyjnej”, Cukiernia ul. Źródlana7a, wstęp wolny

07.09.2018, g.19.00 - Spektakl ,,Biedermann i Podpalacze", RCK, impreza biletowana

07.09.2018, g.20.00 - Filmowe Lato w zasięgu Orange, teren zielony przy Marine Hotel, wstęp wolny

07.09.2018, g.21.00 - Wywoływanie ducha Joachima Nettelbecka, Ratusz

08-09.09.2018, g.10.00 - II Międzynarodowa Nadmorska Wystawa Psów Rasowych, MOSiR

08.09.2018, g.13.00 - Festiwal Rybny, Marina Solna, Teren zielony przy Diune Resort, wstęp wolny

08.09.2018, g.14.00 - Trójmecz piłkarski, Stadion Piłkarski, wstęp wolny

08.09.2018, g.17.00 - Mecz charytatywny, Stadion Piłkarski, wstęp wolny

08.09.2018, g.20.00 - Filmowe Lato w zasięgu Orange, wstęp wolny

08.09.2018, g.20.00 - „Bazylika wieczorową porą”, Bazylika, wstęp wolny

08.09.2018, g.17.00 - Narodowe Czytanie – „Przedwiośnie” Stefan Żeromski, Biblioteka Miejska, wstęp wolny

09.09.2018, g.10.00 - I Fenestra CUP „Witaj Szkoło Na Sportowo” Turniej Piłki Nożnej 10-latków, Stadion Piłkarski, wstęp wolny

10.09.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

12.09.2018, g.9.30 - „Senior na drodze. Jestem świadomy - będę bezpieczny”, Urząd Miasta, wstęp wolny

13.09.2018, g.9.30 - Otwarcie wystawy plenerowej "Ojcowie Niepodległości", Skwer Pionierów, wstęp wolny

13.09.2018, g.19.00 - Wernisaż wystawy Związku Polskich Artystów Plastyków - Plener Osieki 2017, GSW, wstęp wolny

14.09.2018, g.11.00 - Senioralia - VI Kołobrzeskie Dni Seniora - inauguracja, RCK, wstęp wolny

14.09.2018, g.12.00 - Wraki Kołobrzegu, Skansen Morski, wstęp wolny

14.09.2018, g.17.00 - Turniej koszykówki - mecz Czarni Słupsk - AZS Koszalin, Hala Milenium, wstęp wolny

14.09.2018, g.19.00 - Turniej koszykówki - mecz Spójnia Stargard - Energa Kotwica Kołobrzeg, Hala Milenium, wstęp wolny

15.09.2018, g.10.00 - Osiedlowe Lato w Mieście 2018 - Piknik Sportowo-Rekreacyjny, Tory Łucznicze MOSiR, wstęp wolny

15.09.2018, g.11.00 - Turniej koszykówki - mecz o 3 miejsce, Hala Milenium, wstęp wolny

15.09.2018, g.11.00 - Senioralia - VI Kołobrzeskie Dni Seniora - korowód seniorów, RCK, wstęp wolny

15.09.2018, g.12.30 - Senioralia - VI Kołobrzeskie Dni Seniora - pokaz mody i prezentacje zespołów artystycznych seniorów z regionu i Kołobrzegu, RCK, wstęp wolny

15.09.2018, g.13.30 - Turniej koszykówki - mecz o 1 miejsce, Hala Milenium, wstęp wolny

15.09.2018, g.18.00 - Mecz III ligi Piłki Nożnej - Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin, Stadion Piłkarski, impreza biletowana

16.09.2018, g.13.00 - Występ zespółu folklorystycznego „LEBA”, dziedziniec ratusza, wstęp wolny

16.09.2018, g.14.00 - 79. Rocznica napaści Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 r. i Światowy Dzień Sybiraka, RCK, wstęp wolny

16.09.2018, g.18.00 - Otsochodzi, Kamil Pivot - before Good Vibe Festival 2019 – koncert, wstęp wolny

17.09.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

17.09.2018, g.12.00 - Uroczystości patriotyczne w 79. rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 roku, cmentarz wojenny, wstęp wolny

17.09-31.12.2018 - Ojcowie Niepodległości. Wystawa - IPN Szczecin, Biblioteka Miejska, wstęp wolny

18.09.2018, g.8.00 - Bezpłatne badania spirometryczne dla mieszkańców i wielkie sprzątanie w Kołobrzegu, Molo, wstęp wolny

20.09.2018, - Finał Krajowy Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych, Stadion lekkoatletyczny, wstęp wolny

20.09.2018, g.16.30 - „Kraina Lodu”  - spektakl musicalowy w wykonaniu Zespołu Wokalnego MAJOL, impreza biletowana

20.09.2018, g.18.30 - „Kraina Lodu”  - spektakl musicalowy w wykonaniu Zespołu Wokalnego MAJOL, impreza biletowana

21.09.2018, g.10.00 - XIX Ogólnopolski Przegląd Twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada”. Konkurs recytatorski, RCK

21.09.2018, - XX Memoriał im. Michała Barty, Stadion lekkoatletyczny, wstęp wolny

22.09.2018, g.17.00 - XIX Ogólnopolski Przegląd Twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada”. Gala Herbertiady, RCK

22.09.2018, g.18.00 - Mecz III ligi Piłki Nożnej - Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca, Stadion Piłkarski, impreza biletowana

22.09.2018, g.20.00 - „Bazylika wieczorową porą”, Bazylika, wstęp wolny

23.09.2018, g.10.00 - Poranki Młodego Widza. Spektakl "Dziób w dziób", RCK, impreza biletowana

23.09.2018, g.17.00 - XIX Ogólnopolski Przegląd Twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada”. Koncert Chóru Kameralnego Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego  „Gaude Mater Polonia. Niepodległa Herberta”, RCK

24.09.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

26.09.2018, g.17.30 - Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki - dyskusja o książce Sy Montgomery „Dobra świnka, dobra”, Biblioteka Miejska, wstęp wolny

28-29.09.2018, - VI Kołobrzeskie Dni z rotmistrzem Witoldem Pileckim, RCK

28.09.2018, g.18.00 - Swava Launay „Igłą i nitką malowane” wernisaż wystawy tkaniny artystycznej, RCK, wstęp wolny

29.09.2018, g.17.00 - Pokaz filmu dokumentalnego z archiwum IPN „Głosy”, RCK

29-30.09.2018, - XXII Otwarte zawody Spinningowo-Muchowe SALMO PARSĘTY 2018, Ząbrowo

29-30.09.2018, - III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Grze Scrabble, Podczele

30.09.2018, g.10.00 - VII Gwiaździsty Rajd Rowerowy i piknik sportowy, Obiekty MOSiR

30.09.2018, g.10.00 - Światowy Dzień Serca, Obiekty MOSiR

30.09.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza „Ptasi baj", RCK, impreza biletowana

30.09.2018, g.14.00 - Poranki Młodego Widza „Ptasi baj", RCK, impreza biletowana

 

Październik

01.10.2018, g.20.00 - Sztuka teatralna „Podróż do Tylży”, RCK, wstęp wolny

06.10.2018, g.16.00 - Mecz I Ligi Koszykówki Energa Kotwica Kołobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno, Hala Milenium, impreza biletowana

06.10.2018, g.18.00 - Mecz III Ligi Piłki Nożnej MKP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin, Stadion Piłkarski, impreza biletowana

07.10.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Opowieści z niepamięci” (od 7 lat), RCK, impreza biletowana

07.10.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

13.10.2018, g.8.00 - Otwarte Zawody Pływackie SPRINT CUP KOŁOBRZEG, Basen Milenium

13.10.2018, g.19.00 - Film dokumentalny „Jesteśmy Żydami z Breslau", RCK, wstęp wolny

14.10.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Kurnik kultury” (od 3 lat), RCK, impreza biletowana

14.10.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

14.10.2018, g.19.00 - „Usłyszeć Taniec“ - spektakl muzyczno-taneczny, RCK, impreza biletowana

20.10.2018, g.18.00 - Mecz III Ligi Piłki Nożnej MKP Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański, Stadion Piłkarski

21.10.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Zaczarowany stół” (od 3 lat), RCK, impreza biletowana

21.10.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

21.10.2018, g.17.00 - Mecz I Ligi Koszykówki Energa Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz, Hala Milenium, impreza biletowana

28.10.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Ignatek szuka przyjaciela” (od 3 lat), RCK, impreza biletowana

28.10.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

 

Listopad

04.11.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Fintikluszki – folkowe okruszki” (od 3 lat), RCK, impreza biletowana

04.11.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

04.11.2018, g.18.00 - Recital fortepianowy Radosława Sobczaka, RCK, impreza biletowana

10.11.2018, g.19.00 - Spektakl "Wyzwolenie" Stanisława Wyspiańskiego, RCK, impreza biletowana

11.11.2018, g.11.00 - Kołobrzeski Bieg Niepodległości, Park im. Żeromskiego, wstęp wolny

11.11.2018, g.17.00 - Występ Zespół Tańca Ludowego " Staropolanie", RCK

18.11.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Cała naprzód!” (od 1 roku), RCK, impreza biletowana

18.11.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

18.11.2018, g.14.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Cała naprzód!” (od 1 roku), RCK, impreza biletowana

23.11.2018, g.19.00 - Koncert Jary Oddział Zamknięty akustycznie, RCK, impreza biletowana

25.11.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Czerwony kapturek” (od 4 lat), RCK, impreza biletowana

25.11.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany w programie z przyczyn od nich niezależnych.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x