Pozostałe

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  • Data rozpoczęcia:
    14 STYCZNIA 2018 10:00
  • Data zakończenia:
    14 STYCZNIA 2018 20:00

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 r. Kołobrzeg również i w tym roku zagra z Jurkiem Owsiakiem. Udało się zawiązać sztab, a jego kierownictwo tworzą: Kamil Barwinek (szef sztabu), Milena Derlikiewicz, Jacek Woźniak, Basia Biela, Jarosław Bogusławski, Antoni Szarmach oraz Mateusz Stawicki.

- Zapisy wolontariuszy będą trwały od najbliższej środy 22 listopada do czwartku 14 grudnia u Mileny Derlikiewicz w lewym skrzydle ratusza w godzinach od 8 do 15 - mówi Kamil Barwinek, szef sztabu WOŚP w Kołobrzegu. Dodatkowo, w czwartki 30.11. | 7.12. oraz 14.12. będzie prowadzony dyżur do godziny 17.00. Sztab będzie również prowadził licytacje na portalu Allegro podobnie jak w roku ubiegłym. Fanty można przynosić do Mileny Derlikieiwcz w godzinach zapisów wolontariuszy, lub indywidualnie Kamilowi Barwinek.

W piątek odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne podczas, którego udało się ustalić już pierwsze szczegóły. Na spotkaniu obecni byli Wolontariusze, a także osoby, które co roku organizują kołobrzeski WOŚP. - Podczas spotkana ustaliliśmy wstępny przebieg 26. Finału, który zacznie się o godzinie 10, a skończy się tradycyjnie o 20 światełkiem do nieba, w tym roku postanowiliśmy popracować nad tym elementem – mówi Barwinek. 26. Finał będzie odbywał się przed kołobrzeskim Ratuszem, a także przy ulicy Mariackiej, w Zespole Szkół przy ul. Piastowskiej, w Inter Medical oraz w okolicach molo i latarni morskiej. Na dziedzińcu ratusza nie zabraknie również występów artystycznych. Szczegółowy program 26. Finału zostanie przedstawiony na początku stycznia... e-kg.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Można to wyłączyć w przeglądarce. Więcej na ten temat
ZAMKNIJ x