Pozostałe

Stand-Up HYPE

  • Data rozpoczęcia:
    16 GRUDNIA 2017 19:00
  • Data zakończenia:
    16 GRUDNIA 2017 22:00

16 grudnia 2017 r. o godz. 19:00 zapraszamy do Klubu Muzycznego Centrala na wyśmienity wieczór Stand-Up HYPE | Paweł Chałupka & Patryk Czebańczuk. Bilety: 20 zł / 30 zł. Paweł Chałupka - jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat.


Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie "Tylko dla dorosłych", Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.


Patryk Czebańczuk jest obdarzony bezczelną charyzmą. Jego energia sceniczna, sposób mówienia oraz zmysł obserwacji są warte zapamiętania. Patryk wprowadza na scenę hip-hopową energię i nie baczy na swój niewyparzony język, co może niektórym przeszkadzać. Jednak myślę, że zdecydowana większość ludzi doceni jego bezpośredniość przekazu i "łódzki sznyt".

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x