Pozostałe

Wigilia dla Samotnych

  • Data rozpoczęcia:
    24 GRUDNIA 2017 16:00
  • Data zakończenia:
    24 GRUDNIA 2017 22:00

W Kołobrzegu trwają intensywne przygotowania do 3. edycji Wigilii dla Samotnych. Wspólną wieczerzę zaplanowano 24 grudnia w kompleksie Milenium. Podczas wigilii nie zabraknie tradycyjnych dwunastu potraw, opłatka, kolęd oraz przedstawienia.

Osoby chcące pomóc przy organizacji wigilii wciąż mogą dołączyć do Wolontariuszy, którzy spotykają się w każdą środę o godzinie 18.00 w Hali Milenium. W czasie wigilii, ale też dzień przed będzie potrzebna pomoc osób, które zostaną podzielone na sekcje: kucharze, kelnerzy, gospodarczo-techniczna, dekoracyjna, porządkowa. Jak czytamy w nadesłanym komunikacie organizatorzy wciąż poszukują osoby, która zajmie się oprawą muzyczną, a także 12 stojaków na choinki, jednorazowych obrusów na stoły, lampek na choinki, stroików na stoły oraz owoców i słodyczy dla najmłodszych.

Wszyscy, którzy chcą w jakikolwiek sposób pomóc w organizacji imprezy mogą kontaktować się z koordynatorem przedsięwzięcia - Kamil Barwinek tel. 782 168 237.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x