"Paczka dla bohatera"

  • Data rozpoczęcia:
    11 LISTOPADA 2017
  • Data zakończenia:
    15 GRUDNIA 2017

Ponad stu kombatantów czeka w naszym mieście i okolicach na przedświąteczną pomoc w ramach akcji "Paczka dla bohatera". To jej siódma edycja ogólnopolska, w Kołobrzegu zbiórka odbędzie się pierwszy raz. To inicjatywa społeczna. Każdy może się włączyć i każdy może pomóc.

- Chcemy pokazać ludziom, którzy walczyli o wolną Polskę, że pamiętamy i dziękujemy - mówi Magdalena Wróbel, koordynatorka akcji w Kołobrzegu. Jak można pomóc? Po pierwsze - zrobić paczkę w której znajdą się artykuły pierwszej potrzeby, słodycze, chemia czy jedzenie z długim terminem ważności. Po drugie - zostać wolontariuszem czyli osobą, która przekaże paczki potrzebującym (kontakt Magdalena Wróbel - 797 847 296).

Dary dla kombatantów można przynosić codziennie do Jaskini Solnej przy sanatorium Verano oraz w niedzielę do Muzeum Patria Colbergiensis przy Ratuszu. Do akcji włączyli się już - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu, Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Rega z Trzebiatowa i Bałtycki Hufiec ZHP... za e-kg.pl

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x