Dla najmłodszych

Poranek Młodego Widza - "Wirus Świrus i cała reszta"

  • Data rozpoczęcia:
    10 GRUDNIA 2017 11:00
  • Data zakończenia:
    10 GRUDNIA 2017 13:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Poranki Młodego Widza. W niedzielę 10 grudnia o g. 11:00 zaprezentujemy spektakl „Wirus Świrus i cała reszta” w wykonaniu Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina.

Bilety w cenie 10zł.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 5.

Akcja „Wirusa Świrusa…” toczy się wewnątrz nowoczesnego telefonu komórkowego, przedstawionego jako królestwo zamieszkałe przez zainstalowane w nim programy. Głównym bohaterem jest dziecko – właściciel owego telefonu.

Do królestwa władcy telefonu Imperatora Sam-Dzunga przybywa zły bohater Wirus, któremu przy pomocy sprytu i kłamstw udaje się zdobyć władzę nad programami zainstalowanymi w telefonie, którego właścicielem jest ośmioletni Piotruś. Od tej chwili wspomniane programy mają tylko jedno zadanie: zmuszać Piotrusia do nieustannego używania telefonu. Dziecko przestaje jeść, spać, uczyć się i bawić, zaczyna okłamywać swoją mamę. Innymi słowy: jego zachowanie zaczyna zdradzać wszystkie elementy uzależnienia od telefonu komórkowego. Plan Wirusa jest bardziej przerażający: chce, żeby program uzależniający dzieci dostał się drogą internetową do innych telefonów, których używają miliony dzieci na całym świecie.

Kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna na ratunek Piotrusiowi i innym dzieciom wyruszają trzy niepozorne, nigdy nie używane programy. Wejdą one do świata rzeczywistości wirtualnej i po przeżyciu emocjonujących i groźnych przygód uratują zarówno telefon jak i samego Piotrusia (oraz inne dzieci) od złego wpływu Wirusa Świrusa.

Serdecznie zapraszamy. 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x