Koncerty

Koncert Wiedeński "Największe przeboje Johanna Straussa"

  • Data rozpoczęcia:
    4 LUTEGO 17:00
  • Data zakończenia:
    4 LUTEGO 20:00

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Zapraszamy serdecznie!

Data: 4.02.2018 r. | 17:00
Miejsce: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu, ul. Solna 1
Bilety: 75 zł do nabycia w kasie RCK

Bilety 75 zł: Kasa Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu (ul. Solna 1)
kasa.biletowa@rck.kolobrzeg.eu
rezerwacje: 94 352 49 49

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x