Pozostałe

Spektakl „Mayday”

  • Data rozpoczęcia:
    21 STYCZNIA 17:00
  • Data zakończenia:
    21 STYCZNIA 20:00

Zapraszamy na spektakl „Mayday” w wykonaniu Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie, dnia 21.01.2018 (niedziela) g. 17.00, sala widowiskowa RCK. „Mayday” to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray’a Cooney’a - brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy. Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele lat wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet. Na skutek wypadku, jego tajemnica wychodzi jednak na jaw, co wywołuje lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawiają, że „Mayday” od ponad trzydziestu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie.  

Reżyseria: Zdzisław Derebecki

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Muzyka: Adrian Adamowicz

Kostiumy: Natalia Kołodziej

Obsada: Żaneta Kamila Kurcewiczówna, Anna Podgórzak, Katarzyna Ulicka-Pyda, Bartosz Budny, Wojciech Kowalski, Piotr Krótki, Wojciech Rogowski, Jacek Zdrojewski

Inspicjent: Hanna Student

Bilety: 30 zł ulgowe, 35 zł normalne, dostępne w kasie RCK.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x