Pozostałe

Paczka dla Dzieciaczka

  • Data rozpoczęcia:
    12 MARCA 08:00
  • Data zakończenia:
    24 MARCA 19:00

To już III edycja wspólnej akcji grupy Paramedic i korporacji Nord Taxi. "Paczka dla Dzieciaczka" w tym roku rozpocznie się 12 marca. Jej celem jest zbiórka zabawek i słodyczy do Wielkanocnych paczek przeznaczonych dla najbardziej potrzebujących dzieci z terenu powiatu kołobrzeskiego. Do akcji może się włączyć praktycznie każdy.

Niepotrzebne zabawki, gry, książki, kredki, malowanki oraz słodycze można pozostawiać w taksówkach Radmor lub Nord taxi, podczas przejazdu lub też na postoju. "Pluszaki" można również zostawić na stacji paliw PEK. Wszystkie dary będą zbierane do 24 marca. Wtedy też zaplanowano wielki finał akcji w klubokawiarni Centrala. Po jej zakończeniu dary zostaną przekazane do Kołobrzeskiego PCK.

- W zeszłym roku efekt końcowy był piorunujący! Zebraliśmy ogromną ilość zabawek i słodyczy! Kochani, jesteście niesamowici! - informują na swoim profilu taksówkarze. - Wierzymy, że w tym roku również okażecie swoje dobre serduszka i razem uda nam się wywołać uśmiech na buźkach obdarowanych Dzieciaczków - dodają... e-kg.pl

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x