Dogtrekking

  • Data rozpoczęcia:
    20 MAJA 09:00
  • Data zakończenia:
    20 MAJA 17:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI już edycji Kołobrzeskiego Dogtrekkingu dnia 20.05.2018 (niedziela)! Tym razem swoich sił spróbujemy na terenach lasów leżących w okolicy Kądzielna. Tam też będzie punkt zbiórki. W tym roku podnosimy trochę poprzeczkę i wydłużamy trasy; SHORT (12km) oraz LONG (18km). Dla obu kategorii przewidziane są 3 pierwsze miejsca na podium, a każdy z uczestników otrzyma medal! 

Dogtrekking to bieg z psem na orientację- impreza dla każdego, kto ma ochotę wyjść na spacer z psem, pooddychać świeżym powietrzem i dodać do tego nutkę sportowej rywalizacji. Żeby wziąć udział w dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem - wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe. Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Bieg odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie wspaniałych ludzi, zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem. Gwarantujemy atmosferę zdrowej rywalizacji!
Cała zabawa polega na tym, żeby odnaleźć wszystkie punkty kontrolne ukryte na trasie i z ich kompletem zgłosić się na mecie :) 
Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze na metę! 

Po skończonej trasie, ognisko dla wszystkich w nagrodę za ciężką pracę! (kiełbaski, chleb, ciasto , ciepłe napoje). W imprezie może wziąć udział naprawdę każdy. Nie ma ograniczeń co do wielkości czy rasy psa. Udział w dogtrekkingu zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu, dostarcza wielu emocji, korzystnie wpływa na kondycję fizyczną, umożliwia kontakt z przyrodą, a przede wszystkim wzmacnia więź pomiędzy człowiekiem a psem.
Zabierz ze sobą rodzinę, znajomych, sąsiadów i dołączcie do nas. 

PROGRAM IMPREZY: 

09:00 - 10:30 REJESTRACJA uczestników 
10:30 - 10:45 ODPRAWA
10:45 - 10:55 ROZGRZEWKA 
11:00 - START
15:00 - 17:00 zakończenie biegu, ognisko i ukoronowanie zwycięzców 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x