Pozostałe

,,Między niebem a ziemią"

  • Data rozpoczęcia:
    28 KWIETNIA 2018 17:00
  • Data zakończenia:
    28 KWIETNIA 2018 20:00

Zapraszamy na promocję almanachu pt. ,,Między niebem a ziemią" dnia 28.04.2018 (sobota) g.17:00 w RCK.

Stowarzyszenie Poetów i Innych Twórców „Akcept” w Kołobrzegu i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zapraszają na promocję jubileuszowego almanachu z okazji 10-lecia Stowarzyszenia i Innych Twórców „Akcept”. W programie promocja almanachu "Między niebem a ziemią" oraz występ Janusza Strugały. Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia, w sobotę o godz. 17.00 w małej sali teatralnej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Wstęp wolny.

Stowarzyszenie Poetów i Innych Twórców „Akcept” działa od 2008 roku. Zajmuje się popularyzowaniem twórczości miejscowych poetów i prozaików poprzez działalność wydawniczą, spotkania autorskie, promocje. ”Akcept” wyróżnia się jednak nieco szerszym profilem działalności. Skupia także arystów-amatorów parających się innymi dziedzinami sztuki promując ich działalność na terenie miasta. Członkowie „Akceptu” zajmują się muzyką, śpiewem, fotografią, grafiką multimedialną i tkaniną artystyczną. Do Stowarzyszenia należą osoby z Kołobrzegu, Gdańska i Konina. Prezesem Stowarzyszenia jest Albina Pinkowska - Lang. Członkowie mają na swoim koncie publikacje w prasie kołobrzeskiej i malborskiej. Ponadto Stowarzyszenie jest wydawcą Zeszytu Artystycznego oraz Almanachów: „W ciszę ubrani…”, „Silva rerum”, "Wędrujący w ciszy", „Niesione wiatrem”, gdzie zamieszczono wybór wierszy członków. Stowarzyszenie wydało również kilka tomików autorskich, wśród nich m.in. „Dusza i Kropki” Barbary Marii Laskowskiej, „Odmienić siebie” Anny Nowickiej „Szmaragdowe Dni” Moniki Nocuń i „Moje Anioły” Anny Królikowskiej oraz Arkusza Poetyckiego Wiesława Rzepki „na Przekór”.

Wstęp wolny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x