Pozostałe

Międzynarodowy Dzień Ziemi

  • Data rozpoczęcia:
    22 KWIETNIA 08:00
  • Data zakończenia:
    22 KWIETNIA 20:00

22 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Ziemi. To coroczne, najbardziej znane, święto ekologiczne obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, zwiększania świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą.

Podzielcie się fotografiami, które uda się Wam zrobić podczas świętowania tego dnia, a które będą przedstawiały piękno naszej lokalnej przyrody. Zdjęcia, wraz z krótką informacją o miejscu i dacie jego wykonania oraz autorze, można przesyłać w terminie od 20 do 23 kwietnia br. na adres p.ulewicz@um.kolobrzeg.pl

Wśród tych, którzy prześlą do nas swoje zdjęcia, wylosujemy pięć osób, którym wręczymy drobne upominki. Najciekawsze prace zamieścimy na naszej stronie www.zielony.kolobrzeg.eu

Przesłanie zdjęć jest równoznaczne ze zgodą na ich udostępnianie na naszych stronach wraz z informacjami dołączonymi do zdjęcia.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x