Pozostałe

Monodram poetycko-muzyczny „List do mamy”

  • Data rozpoczęcia:
    17 MAJA 16:00
  • Data zakończenia:
    17 MAJA 19:00

Zapraszamy na spotkanie z aktorką i pisarką Laurą Łącz, która 17 maja br. o godz. 16.00 w sali widowiskowej RCK wykona monodram zatytułowany „List do mamy”.

Laura Łącz jest absolwentką warszawskiej PWST i filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Związana jest zawodowo z Teatrem Polskim w Warszawie. W swojej karierze była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, m.in. nagrodą im. Zbigniewa Cybulskiego za rolę w serialu "Białe tango" (1983 r.), medalem Leona Schillera z okazji 75-lecia Teatru Polskiego w Warszawie (1988 r.), nagrodą magazynu VIP VICTORIA (1999 r.). Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga. Działalność Laury Łącz na polu społecznym została kilkakrotnie doceniona. Aktorka została uhonorowana nagrodą „Za działalność społeczna i charytatywną” (Lions Club Warszawa Syrena, 2009r. ), nagrodą Prezesa Fundacji Uśmiech Dzieciom – tytuł Przyjaciel Fundacji (2008r.), nagrodą za działalność społeczną i charytatywną na rzecz walki z wykluczeniem społecznym Stowarzyszenia „Damy Radę” (2007r.). Laura Łącz zajmuje się również pisaniem książek dla dzieci: „Abecadło”, „Bajki i wiersze na cztery pory roku”, "Bajki, których jeszcze nie znacie", "Nocne duszki i inne bajki". Wydała również trzytomową powieść dla młodzieży pod wspólnym tytułem: „Klara królewna baletnica”. Seria zawierała trzy powieści: "Spełnione marzenia", "Sekret czarnego łabędzia" i "Tajemnica starej wieży".

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie RCK (tel. 94 34 249 49, w. 49).

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x