Pozostałe

V Bałtyckie Forum Ekologiczne

  • Data rozpoczęcia:
    20 CZERWCA 10:00
  • Data zakończenia:
    22 CZERWCA 12:00

W tym roku - już po raz piąty - zostanie zorganizowane największe w Polsce wydarzenie branży ekologicznej - Bałtyckie Forum Ekologiczne. Odbędzie się ono w dniach 20-22 czerwca w Kołobrzegu.

Bałtyckie Forum Ekologiczne będzie wydarzeniem o randze międzynarodowej z prelegentami reprezentującymi ponad 10 krajów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Innowacyjna Europa w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego. Po raz pierwszy Forum organizuje Fundacja Pro Terra (non for profit), która propagowanie gospodarki o odbiegu zamkniętym ma wpisany w swój status. Podczas uroczystej Gali wręczone będą Zielone Certyfikaty oraz nagrody dla liderów branży. Przewidujemy ok. 300 uczestników.

Patronat objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. O wysoki poziom merytoryczny zadbają eksperci zrzeszeni m.in. w European Environmental Bureau. 

Forum towarzyszyć będzie Showroom Innowacji (część wystawiennicza), w której zaprezentowane będą innowacyjne technologie i urządzenia w gospodarce komunalnej. Wystawę nt. zielonego budownictwa zorganizuje Wielkopolski Dom Pasywny. Wzorem lat ubiegłych organizujemy otwarty Festiwal Ekologiczny, który - w poprzednich edycjach - cieszył się olbrzymim zainteresowaniem.  Podczas Festiwalu odbędzie się m.in. parada rowerów, wyścig pływacki na rzecz czystego Bałtyku oraz konkursy, warsztaty dedykowane nie tylko najmłodszym, lecz także dorosłym, w także seniorom korzystającym z uzdrowisk.

Program: http://forum-ekologiczne.pl/program/

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x