Pozostałe

Projektanci nad morzem

  • Data rozpoczęcia:
    12 LIPCA 11:00
  • Data zakończenia:
    15 LIPCA 20:00

Lato nadeszło, więc czas zaprosić zwolenników polskiej mody na niezwykłe wydarzenie, które w nadmorskim klimacie zapozna letników z twórczością najzdolniejszych projektantów.

Targi mody Fashion Meeting Summer Camp, które odbędą się już po raz drugi w Kołobrzegu, tym razem w dniach 12-15 lipca, odkryją przed nami najnowsze letnie kolekcje mody damskiej, męskiej i dziecięcej wprost z wybiegów.

Miasteczko projektantów mody rozbuduje się w samym centrum turystycznym kurortu zwanego Perłą Bałtyku. Dokładna lokalizacja targów to plac przy Latarni Morskiej (ul. Morska 1). Już w samej nazwie miejsca zawierają się warte odwiedzenia atrakcje: latarnia morska, port statków wycieczkowych i falochron. To wyjątkowe miejsce tętni życiem i emanuje klimatem jedynym w swoim rodzaju – jednak przez targowe 4 dni stanie się ono z pewnością jeszcze bardziej emocjonujące.

Ożywcza bryza targów Fashion Meeting Summer Camp przyniesie ze sobą showroomy w eleganckich namiotach – mini królestwa mody, oferujące uczestnikom możliwość nabycia oryginalnych ubrań damskich, męskich i dziecięcych, a także wspaniałej biżuterii, toreb, galanterii skórzanej, zabawek handmade... ale uwaga – to wszystko bezpośrednio od projektantów!

Tylko na Fashion Meeting Summer Camp będzie można zakupić projekty, które aż do 12 lipca będą stanowić tajemnicę. Trzeba jednak przygotować się na całą lawinę niespodzianek. W targach weźmie bowiem udział niemal czterdzieści marek z najdalszych rejonów Polski. Warto odwiedzić Kołobrzeg i targi projektantów, którzy swoją twórczość zaprezentują tylko w tym jednym, jedynym terminie. Cztery dni targów to nie tylko niepowtarzalna możliwość zakupu najświeższych letnich kolekcji, ale też porozmawiania z twórcami, zamówienia ubrań na miarę i poznania ich modowej filozofii.

Na letnie spotkanie z projektantami zapraszają organizatorzy oraz wyselekcjonowane marki modowe, które wezmą w nim udział, a wśród nich między innymi: Anna Drabczyńska, AnnDress, A'YA, Bag's Philosophy, Bali Clicks Original, Bodyych, Dear John, Diverso Design, Galaxy Wear, Good Evening, Iglarki, Izzie, JuMiBag, LadyBag, Lana & co, Lemme, LuAna, Luveg, Mushi, Noza Nova, Pasjonata, PIU, Pokety, S.T.A.M.P.S , s:HEirt, Saska, Satina Folk, Seepoint, Star Dust, Sthorm, Szafa, TakaPara, Trzciński Only Linen, Wild Wood Project, Wisienkowo, Zisou.
Jak widać, tegoroczne lato ogrzeje zarówno mieszkańców Kołobrzegu, jak i turystów, ale tym razem będziemy mieć do czynienia z podwójną dawką emocji tej pełnej życia pory roku.

Każdego miłośnika najnowszych trendów z pewnością rozgrzeje sam fakt, że miasteczko projektantów mody zapowiada się jako esencja unikalności. Choć impreza ma charakter handlowy, jej osobowość będzie artystyczna i znacznie bogatsza.

Save The date! Gorąco zapraszamy do Kołobrzegu na plac przy Latarni Morskiej przy porcie statków wycieczkowych. 12-15 lipca w godzinach 11-20. Koniecznie zapamiętajcie tę informację, by nie ominąć modowego hitu tego lata!

Więcej informacji o markach biorących udział w wydarzeniu na profilu organizatora:

https://www.facebook.com/events/200162663860354

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x