Konkurs fotograficzny

  • Data rozpoczęcia:
    12 LIPCA 09:00
  • Data zakończenia:
    23 LIPCA 20:00

Spróbuj swoich sił w konkursie fotograficznym i wygraj warsztaty z laureatem Grand Press Photo Tymonem Markowskim.

W związku z wystawą Grand Press Photo 2018, która zagości w Centrum Galaxy w Szczecinie, marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i magazyn „Press” zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym: „Aktywności Pomorza Zachodniego”.

Zdjęcia można zgłaszać poprzez stronę www.zachodniopomorskiephoto.press.pl Znajdą tam Państwo dodatkowe informacje o konkursie i regulamin. Termin nadsyłania prac mija 23 lipca br.

Autorzy najlepszych zdjęć zostaną zaproszeni do Opery na Zamku w Szczecinie na warsztaty prowadzone przez Tymona Markowskiego, fotoreportera, zdobywcę międzynarodowego tytułu Fotograf Roku w kategorii event (International Photography Awards 2016) oraz tytułu Fotoreporter Roku 2016 w konkursie polskiego Stowarzyszenia Fotoreporterów. Wielokrotny laureat konkursu Grand Press Photo. Jego prace były pokazywane na wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce oraz za granicą. Tymon Markowski jest członkiem kolektywu fotografów ulicznych Un-Pos.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x