Pozostałe

Piłka Nożna Plażowa Mecz Polska-Anglia

  • Data rozpoczęcia:
    14 SIERPNIA 18:00
  • Data zakończenia:
    14 SIERPNIA 21:00

Zapraszamy na turniej finałowy o mistrzostwo Polski w piłce nożnej plażowej. Wspaniały obiekt PZPN na plaży, fantastycznie grające ekipy i do tego pomoc małemu kołobrzeżaninowi - wszystko to sprawi, że pierwsze tygodnie sierpnia dostarczą wielu wrażeń.

Polski Związek Piłki Nożnej już po raz drugi organizuje w Kołobrzegu turniej finałowy o mistrzostwo Polski w piłce nożnej plażowej. Na plaży centralnej powstanie specjalnie zbudowany stadion, na którym rozegrane zostaną mistrzostwa. Po raz pierwszy zagrają w nich również kołobrzeżanki z AP Kotwica Kołobrzeg. Start rozgrywek z udziałem kołobrzeżanek już w czwartek, 9 sierpnia.

W sobotę i niedzielę, 11 i 12 sierpnia, rozegrane zostaną finały mężczyzn i kobiet. Finały kobiet - w sobotę, finał mężczyzn - niedziela. Wtorek i środa, 14 i 15 sierpnia, to dwumecz towarzyski reprezentacji Polski w piłce nożnej plażowej.

W tym roku istotnym aspektem podczas tych rozgrywek będzie udział reprezentacji Fundacji "Zwyczajnie żyć", która pomaga małemu Antosiowi - 3-letniemu kołobrzeżaninowi, u którego zdiagnozowano bardzo rzadką chorobę: zespół duplikacji MECP2. Reprezentacja Fundacji rozegra podczas tych mistrzostw łącznie cztery mecze, podczas których będzie prowadzona zbiórka na rehabilitację Antosia. Pierwszy mecz rozgrywany był w poniedziałek 6 sierpnia. Kolejne 7 i 8, m.in. z reprezentacją sędziów ZZPN. Start tych meczów zaplanowano w każdym z tych dni o godz. 19.00.

Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem będzie mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją PZPN, Fundacji "Zwyczajnie żyć" oraz reprezentacji Kołobrzegu, który będzie miał miejsce w niedzielę, 12 sierpnia, planowo około godz. 13.00, po rozgrywkach o 3 miejsce, a przed finałem mistrzostw. W ekipie PZPN zagra m.in. Paweł Wojtala, Radosław Michalski oraz Stefan Majewski - byli reprezentanci Polski. Podczas finału również prowadzona będzie zbiórka na rzecz małego Antosia. We wszystkich wydarzeniach Fundacji niesamowitym wsparciem będą członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego Zapasy Kołobrzeg... za e-kg.pl

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x