Koncerty

Koncert „Internal Quiet + The Mind Parasites”

  • Data rozpoczęcia:
    30 LISTOPADA 2018 19:00
  • Data zakończenia:
    30 LISTOPADA 2018 22:00

Zapraszamy na koncert „Internal Quiet + The Mind Parasites”, który odbędzie się 30 listopada w Klubie Muzycznym Centrala.

Jeden z najbardziej zauważalnych i cenionych zespołów na polskiej scenie muzycznej hard & heavy wyrusza jesienią w trasę koncertową. Odwiedzą ponad 30 miejscowości. Jesienno-zimowe koncerty będą okazją do zobaczenia zespołu po raz pierwszy w pełnej formule sceniczno-dźwiękowej.

Internal Quiet prezentuje intrygującą muzykę z pogranicza hard rocka, klasycznego heavy metalu, z domieszką rocka progresywnego o gęstym brzmieniu gitar i sekcji rytmicznej wspartych nietuzinkowym wokalem. Grupa czerpie inspiracje i energię z amerykańskiej i europejskiej sceny hard’n’heavy.

Lider i gitarzysta zespołu Sławomir Papis to również znana osoba w środowisku muzyczno-artystycznym. Jest uczestnikiem wielu warsztatów i przeglądów gitarowych. Członek jury w New York Festiwal 2017/2018.

Ceny biletów od 20-30 zł.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x