Dla najmłodszych

Poranki Młodego Widza

  • Data rozpoczęcia:
    14 PAźDZIERNIKA 11:00
  • Data zakończenia:
    14 PAźDZIERNIKA 15:00

Zapraszamy na Poranki Młodego Widza. Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę 14.10.2018 w sali widowiskowej RCK. O godz. 11:00 zaprezentujemy spektakl „Kurnik Kultury” w wykonaniu Teatru Lalka w Trasie.  

Spektakl o dzieciach i o dorosłych. „Kurnik Kultury” to opowieść, w której afirmowane są takie wartości jak odwaga, miłość, przyjaźń, szczęście… Przedstawienie mówiące o tym, że trzeba sięgnąć daleko w głąb siebie, żeby odnaleźć szczęście oraz o tym, że nie zawsze marzenia spełniają się tak jak byśmy chcieli. Spektakl ma cechy przedstawienia edukacyjnego, w którym dzieci uczą się, że „oaza szczęścia i spokoju” często kryje się tuż za rogiem. A o tym wszystkim opowiedzą Nam podczas swojej kurnikowej podróży dwie Kury: Pani Kura i Pan Kura.

Spektakl adresowany jest do widzów od lat 3.

Po spektaklu zapraszamy na warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne.

W trakcie każdego spotkania teatralno-plastyczno-animacyjnego rozdajemy specjalne karty, na których dzieci zbierają pieczątki - za obejrzenie przedstawienia, udział w zajęciach plastycznych i udział w zabawach animacyjnych. Kto zbierze cztery pieczątki, otrzyma od Animatora z BABAKUBY specjalny Dyplom Superstwora! Dziewięć niedziel, dziewięć dyplomów - a na zakończenie teatralnej jesieni - rozlosujemy nagrody specjalne dla tych, którzy zbiorą 7 dyplomów.

Bilety: 8 zł

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x