Koncerty

Koncert Saxesful

  • Data rozpoczęcia:
    9 LISTOPADA 2018 19:00
  • Data zakończenia:
    9 LISTOPADA 2018 22:00

Zapraszamy na koncert Saxesful - Piotr Schmidt, Jan Ptaszyn Wróblewski, Adam Wendt, Grzech Piotrowski, Piotr Baron, Wojciech Myrczek w dniu 09.11.2018, godz. 19:00 do RCK.

Bilety: 25 zł (ulgowe), 30 zł (normalne).

Jesienią wielbiciele jazzu oraz muzyki improwizowanej staną się uczestnikami wyjątkowego wydarzenia - już 1 września odbędzie się premiera płyty Piotr Schmidt Quartet - Saxesful, z plejadą najwspanialszych saksofonistów polskiego jazzu, której towarzyszyć będzie seria koncertów w największych salach koncertowych w całej Polsce. Będzie to 10-ta autorska płyta lidera przypadająca w 10-tą rocznicę jego działalności artystycznej.

Niesamowity jazzowy trębacz Piotr Schmidt z najwybitniejszymi polskimi saksofonistami, a wśród nich: Jan Ptaszyn Wróblewski, Zbigniew Namysłowski, Henryk Miśkiewicz, Grzech Piotrowski, Maciej Sikała, Piotr Baron oraz Adam Wendt. Mistrzowie towarzyszyć będą zespołowi Piotr Schmidt Quartet zarówno na krążku, jak i w trasie koncertowej, która zagości w najwspanialszych filharmoniach w Polsce!

Repertuar zespołu to hity muzyki jazzowej: znane standardy zaaranżowane i zagrane tak, by pozostać w sercu słuchaczy na bardzo długo. Jest to 32 płyta wydawnictwa SJRecords -www.sjrecords.eu.

Skład zespołu:
Piotr Schmidt - trąbka
Wojciech Niedziela - fortepian
Maciej Garbowski - kontrabas
Krzysztof Gradziuk - perkusja

goście specjalni:
Jan Ptaszyn Wróblewski
Zbigniew Namysłowski
Henryk Miśkiewicz
Grzech Piotrowski
Piotr Baron
Maciej Sikała
Adam Wendt

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x