Koncerty

Stanisława Celińska „Malinowa…”

  • Data rozpoczęcia:
    30 LISTOPADA 2018 19:00
  • Data zakończenia:
    30 LISTOPADA 2018 22:00

Zapraszamy na koncert Stanisławy Celińskiej „Malinowa”, który odbędzie się 30 listopada o godzinie 19:00 w Regionalnym Centrum Kultury.

Stanisława Celińska to polska aktorka i wokalistka. Jest dwukrotną laureatką Orła za najlepsze drugoplanowe role kobiece w filmach. Zadebiutowała w teatrze w 1968 roku. Rok później ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie pod kierunkiem Ryszardy Hanin. Występowała w teatrach warszawskich. Wielokrotnie brała udział na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, a jej występy otrzymywały zawsze pozytywne recenzje krytyków, dzięki jej tubalnemu głosowi, osobowości i umiejętnościom interpretacyjnym. W 2009 ukazał się jej singiel „Atramentowa rumba” w duecie Z Los Locos, natomiast w 2012 wydała wspólnie z pianistą Bartłomiejem Wąsikiem i Royal String Quartet płytę „Nowa Warszawa”. W 2015 premierę miał jej kolejny album „Atramentowa”.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x