Pozostałe

DKF film „Suspiria”

  • Data rozpoczęcia:
    11 STYCZNIA 19:00
  • Data zakończenia:
    11 STYCZNIA 22:00

Zapraszamy do RCK dnia 11 stycznia 2019 roku o godz. 19.00 na film „Suspiria”. Amerykańska tancerka Susan udaje się do Berlina, aby rozpocząć naukę w tamtejszej, prestiżowej szkole baletu. Jej przyjazd zbiega się w czasie z tajemniczym zniknięciem jednej z wychowanek akademii. Susan, czyniąca niesamowite postępy pod okiem ekscentrycznej dyrektor artystycznej szkoły – Madame Blanc, szybko zaprzyjaźnia się z inną tancerką. Kiedy w szkole dochodzi do kilku mrożących krew w żyłach incydentów, obie dziewczyny zaczynają nabierać podejrzeń, co do prawdziwej natury akademii. Wkrótce poznają jej największy, mroczny sekret.

Nowa odsłona kultowych Odgłosów -  arcydzieła Dario Argento z 1977 roku, filmu uznawanego za kamień milowy współczesnego kina grozy. Współczesną wersję produkcji wyreżyserował Luca Guadagnino nominowany do Oscara i nagrody BAFTA  za film „Tamte dni, tamte noce”.

reżyseria: Luca Guadagnino

aktorzy: Dakota Johnson, Tilda Swinton, Chloë Grace Moretz, RenéeSoutendijk, Mia Goth, Jessica

czas trwania: 152 min.

produkcja: USA/Włochy 2018

premiera: 2018-11-02

Wstęp 10zł.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x