Pozostałe

Mecz I ligi koszykówki

  • Data rozpoczęcia:
    13 LUTEGO 18:30
  • Data zakończenia:
    13 LUTEGO 21:30

W najbliższą środę (13.02.2019 r.) o godzinie 18:30 zmierzymy się w hali Milenium z Polfarmexem Kutno. Będzie to mecz z tych za przysłowiowe trzy a może i nawet cztery punkty, ponieważ w przypadku zwycięstwa zrównamy się z zespołem z Kutna ilością punktów.


A jeszcze lepiej wygrać różnicą ponad dwóch punktów, by w przypadku równej ilości punktów "przeskoczyć" Polfarmex różnicą z bezpośrednich spotkań. Goście to zespół, który nie zdobywa zbyt dużo punktów (3 miejsce od końca, jeśli chodzi o średnią zdobycz punktową - 76,4 pkt./mecz) co bezpośrednio wynika z ich bardzo słabej skuteczności rzutów za 2 pkt. (jedynie 46% i ostatnie miejsce w lidze) i nawet jeśli dodamy do tego przyzwoitą skuteczność rzutów za 3 pkt. (34,1% i okolice środka tabeli) to ogólny wynik jeśli chodzi o rzuty z gry również wypada słabo (41,5% i przedostatnie miejsce w lidze). Wymuszają również niedużo fauli przeciwnika w meczu (jedynie 18,8 wymuszonego faulu przeciwnika na mecz - przedostatnie miejsce w lidze) i dość łatwo dają się blokować (2,8 bloku otrzymanego co mecz - trzeci wynik w lidze).


Jeśli mielibyśmy wyróżnić któregokolwiek z graczy to byłby to Michał Marek lider drużyny jeśli chodzi o zdobycze punktowe (11,7 pkt./mecz), skuteczność rzutów z gry (52,9%), zbiórki (6,9 zbiórki/mecz), bloki (1,5 bloku/mecz) oraz wskaźnik Eval (16,3 na mecz).


Zespoły nie mają długiej historii zmagań, ponieważ mówimy o trzech meczach rozgrywanych w poprzednim i tym sezonie. I wszystkie padły łupem zawodników z Kutna. Może czas na przełamanie?? Zważywszy, iż potrzebujemy tych punktów jak tlenu...

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x