Pozostałe

Wieczór autorski Małgorzaty Lewińskiej

  • Data rozpoczęcia:
    11 LUTEGO 18:00
  • Data zakończenia:
    11 LUTEGO 21:00

Wieczór autorski Małgorzaty Lewińskiej. Rozmowa z aktorką o rolach, spektaklach, ulubionych książkach, pasji nagrywania audiobooków oraz recital piosenek o miłości. Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

Małgorzata Lewińska – aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Absolwentka warszawskiej PWST, którą ukończyła w 1996 roku. Dwukrotnie nagrodzona na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1997 i 1998 roku. Na deskach teatralnych zadebiutowała w Teatrze  Komedia w Warszawie w spektaklu „Cyrano”. W roku 1998  grała we  wrocławskim Teatrze nr 12. Ogromną  popularność  przyniosła Jej rola Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w serialu telewizyjnym „Lokatorzy” oraz jego spin-offie  „Sąsiedzi”. Zagrała w wielu filmach min: „Dzieci i ryby”, „Przedwiośnie”, „Wiedźmy”. Aktorka wzięła udział w pierwszej edycji programu „Jak oni śpiewają” emitowanym  w telewizji „Polsat”. Jest Honorowym Ambasadorem Dzieci Chorych na Nowotwory Mózgu. Współpracowała także  z programem „Szymon Majewski Show”.

Spotkanie odbędzie się 11. lutego 2019r. (poniedziałek) o godz. 18.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. J. Frankowskiego 3.

Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne bilety wstępu dostępne w Bibliotece od 1.lutego, w godz. otwarcia czytelni prasy ul. Frankowskiego 3 (parter).

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x