Koncerty

Koncert Karnawałowy - Po mistrzowsku i z humorem

  • Data rozpoczęcia:
    2 MARCA 18:00
  • Data zakończenia:
    2 MARCA 21:00

Zapraszamy Państwa dnia 2.03.2019 (sobota) godz. 18:00 do RCK w podróż do magicznego świata operetki, musicalu i muzyki filmowej, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety Straussa, Kalmana i Lehara, a także przeboje musicalu Webera, Loewe, Bernsteina, muzyka filmowa Enio Moricone, Nino Rota i wielu innych.

Wysłuchają Państwo „KONCERT BISÓW”, złożony z najpiękniejszych arii i duetów, takich jak: „Przetańczyć całą noc”, „Brunetki, blondynki”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, Libiamo, libiamo”, „Wielka sława, to żart”, „Czardasz, czardasz” i wiele innych, jak np. walc „Nad pięknym modrym Dunajem”.

Koncert swoim charakterem nawiązuje do tradycji wielkich noworoczno-karnawałowych koncertów nie tylko z Wiednia i Londynu, ale i wszystkich stolic Europy. Zaprezentują się przed Państwem soliści scen operowo-operetkowych i musicalowych, obdarzeni wspaniałymi głosami.

Agata Sava - solistka opery w Pradze, koncertująca na wszystkich scenach świata.

Anna Ogińska i Oskar Jasiński, to wybitni soliści polskiej sceny operetkowej i musicalowej. Solistom towarzyszyć będzie kameralny zespół Appassjonata.

Koncert karnawałowy, po mistrzowsku i z humorem, to przyjemność, której nie możesz sobie odmówić.

Bilety: 75 zł do nabycia w kasie RCK.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x