Koncerty

Sunrise Festival 2019

  • Data rozpoczęcia:
    19 LIPCA 18:00
  • Data zakończenia:
    22 LIPCA 15:00

Sunrise Festival coraz bliżej! Jedno z największych wydarzeń muzycznych w tej części Europy odbędzie się między 19, a 21 lipca. Po szesnastu latach festiwal przenosi się z kołobrzeskiego amfiteatru na lotnisko w Podczelu. To oznacza nieograniczone możliwości, wiele nowości i potężny line-up.

Po raz pierwszy na Sunrise Festival powstanie aż 5 potężnych scen, na których zagra ponad 100 artystów z Polski i zagranicy. Wśród gwiazd tegorocznej edycji są przedstawiciele niemal każdego gatunku muzyki elektronicznej. W Podczelu wystąpią między innymi The Chainsmokers, Armin van Buuren, Don Diablo, Afrojack, Timmy Trumpet, Paul van Dyk, Oliver Heldens, Headhunterz, Martin Solveig, Nervo, Nic Fanciulli, Adam Beyer, Claptone, Jamie Jones, Laidback Luke oraz Tchami x Malaa ze swoją trasą koncertową "No Redemption".

Nowością będzie między innymi miasteczko SunCity. To w pełni komfortowe pole namiotowe o różnym standardzie z dostępem do wysokiej klasy stref sanitarnych, bogatej oferty gastronomicznej, wielu atrakcji i usług. Do Waszej dyspozycji będą między innymi styliści fryzur, wizażyści, barberzy i wiele innych osób, które zadbają o Wasze samopoczucie i dobry wygląd.

Dla mieszkańców miasteczka przygotowaliśmy specjalne pre-party, które odbędzie się 18 lipca. Sunrise Festival nierozerwalnie łączy się z plażowaniem i kąpielami w Bałtyku. W tym roku zapraszamy Was do zupełnie nowej Sunrise Cafe. Przez wszystkie dni festiwalu będziecie mogli odpocząć w specjalnych barach na plaży - zaledwie 50 metrów od miasteczka SunCity. Posłuchacie tam chill-out'owej muzyki, zaczerpniecie morskiej bryzy i wypijecie dobrego drinka. Sunrise Cafe będzie czynne tylko w ciągu dnia. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy też pełną ofertę transportu.

Busy dowiozą uczestników na festiwal i bezpiecznie ich odwiozą po zakończonej zabawie. W ofercie jest kilkanaście różnych tras z Kołobrzegu i wielu okolicznych miejscowości. To będzie wyjątkowa edycja Sunrise Festival! Stwórz razem z nami historię i baw się w nowym miejscu wśród kilkudziesięciu tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Warto, bo jak dobrze wiecie „wspominania to najważniejsze co nam pozostaje".

Bilety w sprzedaży na www.sunrisefestvial.pl

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x