Pozostałe

Wernisaż wystawy prac Cezarego Dubiela

  • Data rozpoczęcia:
    17 MAJA 2019 19:00
  • Data zakończenia:
    17 MAJA 2019 22:00

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac Cezarego Dubiela. Piątek 17.05.2019 r. godz. 19.00, hol RCK, ul Solna 1.

Cezary Dubiel jest artystą fotografikiem. Fotografuje architekturę, krajobraz a także tworzy diaporamy. Od 2008 roku jest członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców w Warszawie z tytułem AFRP. 

W 2013 roku diaporama Cezarego Dubiela zatytułowana „ Kamienie pamięci” została wpisana do Audiowizualnej Kolekcji FIAP będącej międzynarodowym zbiorem najlepszych diaporam na świecie. Jego praca jako pierwsza z Polski znalazła się pośród najlepszych dzieł najwybitniejszych diaporamistów świata.

Startuje z powodzeniem w międzynarodowych konkursach odbywających się pod patronatem światowych organizacji fotograficznych Zdobył łącznie blisko 240 nagród w Polsce i 44 krajach świata. W swoim dorobku ma 9 wystaw indywidualnych i około 400 zbiorowych i pokonkursowych w 64 krajach na wszystkich kontynentach. Cezary Dubiel ( EFIAP/p, AV-AFIAP, AFRP) jest artystą fotografikiem. Fotografuje architekturę, krajobraz a także tworzy diaporamy. Od 2008 roku jest członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców w Warszawie z tytułem AFRP. W 2013 roku diaporama Cezarego Dubiela zatytułowana „ Kamienie pamięci” została wpisana do Audiowizualnej Kolekcji FIAP będącej międzynarodowym zbiorem najlepszych diaporam na świecie. Jego praca jako pierwsza z Polski znalazła się pośród najlepszych dzieł najwybitniejszych diaporamistów świata.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x