Pozostałe

Projekt Plaża TVN

  • Data rozpoczęcia:
    12 LIPCA 2019 09:00
  • Data zakończenia:
    14 LIPCA 2019 23:30

Już 12-14.07 lipca w Kołobrzegu nowa edycja „Projektu Plaża”. Tradycyjnie już ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do miasteczka TVN, które będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzą wiele konkursów z upominkami. Również starszym nie zagrozi nuda. Kiedy maluchy skupią się na budowaniu fortec z piasku, nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach - pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby. Znajdzie się także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki - ci swoje miejsce z pewnością znajdą w kąciku czytelniczym. Wieczory z kolei to czas filmomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl. Ekipa TVN nie rezygnuje także z największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. Tym razem w „Strefie Gwiazd” gościć będą aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. „Na Wspólnej”, „Top Model”, „19+” czy „Big Brother”) oraz artyści muzyczni.

To wszystko na miejscu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będzie przez całe wakacje studio „Dzień Dobry Wakacje” oraz reporterzy TTV
w „Tymczasem na plaży”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień” na antenie TVN i TVN Style. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim - letniego klimatu!

W tym roku dobrą zabawę nad morzem wspierają DAX, Volkswagen z programem „Mali ratownicy”, Kikkoman, Województwo Dolnośląskie, Tarczyński i e-obuwie.  

HARMONOGRAM IMPREZY - PROJEKT PLAŻA 2019

9:00 - 17:00 KLUB PROJEKTU PLAŻA

(piątek, sobota, niedziela)

9:00 - 17:00 AKTYWNA PLAŻA - KONKURSY Z NAGRODAMI/ROZGRYWKI

SPORTOWE: summer games, ścianka wspinaczkowa, animacje, zumba.

9:00 - 17:00 KIDS CLUB - strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy.

12:00 - 15:00 GWIAZDY TVN - rozmowa z gwiazdami - Dawid Czupryński i Hubert Gromadzki., panel dyskusyjny - wywiad w głównym namiocie TVN, a następnie rozdawanie autografów, indywidulane spotkania z fanami, zdjęcia z gwiazdami.

21:00 - 23:30 KINO PLENEROWE

(piątek, sobota)

Zapraszamy od 12.07 do 14.07.2019 na plażę centralną.

Wstęp wolny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x