Pozostałe

Wernisaż wystawy fotograficznej

  • Data rozpoczęcia:
    2 WRZEśNIA 2019 16:00
  • Data zakończenia:
    16 LISTOPADA 2019 18:00

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej „Chwile - między tartanem a koroną stadionu”, który odbędzie się 25 czerwca 2019 roku, o godz. 16.00 w holu głównym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, ul. Łopuskiego 38.

Wystawa fotograficzna prezentuje wybrane fotografie trzech fotografów związanych z lekkoatletyką i polskim ruchem olimpijskim: Marka Biczyka, Tomasza Kasjaniuka oraz Szymona Sikory.

Nie można powiedzieć, że coś się zobaczyło, dopóki się tego nie sfotografowało - to w zasadzie sedno i sens pracy fotografa, który mierzy się z chwilą, którą pragnie uchwycić.

Na wystawie nie zobaczymy zwycięstw naszych lekkoatletycznych mistrzów, a ulotność wysiłku lekkoatletycznego, niekiedy dosłowność zmagania.

Stulecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego jest dobrą okazją do tego, by oprócz podkreślenia znaczenia sportu, osiągnięć mistrzów, liczby medali i statystyk wydobywać jego piękno i humanistyczne wartości.

Wystawa eksponowana będzie w galerii na pierwszym piętrze (hol główny) do 8 września 2019 roku.

Wstęp  bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x