Program imprez

  • Data rozpoczęcia:
    31 PAźDZIERNIKA
  • Data zakończenia:
    30 LIPCA 2019

Listopad

01-30.11.2018, - Stulecie Odzyskania Niepodległości. Wystawa: Ojcowie Niepodległości, Biblioteka Miejska, wstęp wolny

03.11.2018, g.10.00 - Giełda staroci, RCK, wstęp wolny

03.11.2018, g.10:30 - Turniej brydżowy, Sala konferencyjna MOSiR

03.11.2018, g.17:00 - Mecz III Ligi Piłki Nożnej MKP Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz, Stadion Piłkarski, impreza biletowana

03.11.2018, g.19:00 - Koncert Rosalie, RCK, impreza biletowana

04.11.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Fintikluszki – folkowe okruszki” (od 3 lat), RCK, impreza biletowana

04.11.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

04.11.2018, g.18.00 - Recital fortepianowy Radosława Sobczaka, RCK, wstęp wolny

05.11.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

05-10.11.2018, g.10.00 - Tydzień Ulicy Mariackiej, ul. Mariacka

06.11.2018, g.13.00 - „Oto niepodległa właśnie” - widowisko taneczno-teatralne, RCK, impreza biletowana

06.11.2018, g.19.00 - „Oto niepodległa właśnie” - widowisko taneczno-teatralne, RCK, impreza biletowana

07.11.2018, g.19.00 - DKF „Sztorm” film „Climax”, RCK, impreza biletowana

08.11.2018, g.10.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia plastyczno-manualne dla dzieci w wieku od 8 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

08.11.2018, g.18.00 - Spotkanie z Elżbietą Cherezińską autorką bestsellerowych powieści historycznych, Biblioteka Miejska, wstęp wolny

08.11.2018, g.19.00 - DKF „Sztorm” - dokumentalnie „Czyściciele internetu”, RCK, impreza biletowana

09.11.2018, g.13.00 - Wraki Kołobrzegu, Port Jachtowy, stęp wolny

09.11.2018, g.18.00 - 35-lecie Pracowni Tkaniny Artystycznej - wernisaż, GSW, stęp wolny

09.11.2018, g.19.00 - Koncert Saxesful - Piotr Schmidt, Jan Ptaszyn Wróblewski, Adam Wendt, Grzech Piotrowski, Piotr Baron, Wojciech Myrczek, RCK, impreza biletowana

10-11.11.2018, g.10.00 - Turniej Mini Piłki Nożnej 2 na 2, Szklane boksy MOSiR

10.11.2018, g.10.00 - Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej, Strzelnica Milenium

10.11.2018, g.19.00 - Gala Baltic Fight Night, Hala Milenium

10.11.2018, g.19.00 - Spektakl „Wyzwolenie", RCK, impreza biletowana

11.11.2018, g.11.00 - Kołobrzeski Bieg Niepodległości, Park im. Żeromskiego, wstęp wolny

11.11.2018, g.17.00 - Występ Zespół Tańca Ludowego „Staropolanie", RCK

11.11.2018, g.19.00 - Widowisko z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego Staropolanie - Wielkopolska i Zespołu Konsonans, RCK, wstęp wolny

12.11.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

13.11.2018, g.18:30 - Mecz I Ligi Koszykówki Mężczyzn Energa Kotwica Kołobrzeg - Sokół Łańcut, Hala Milenium, impreza biletowana

14.11.2018, g.17.00 - Dyskusyjny Klub Książki - dyskusja o książce: Aneta Jadowska „Trup na plaży”, Biblioteka Miejska, wstęp wolny

14.11.2018, g.19.00 - DKF „Sztorm” „Człowiek, który zabił Don Kichota”, RCK, impreza biletowana

15.11.2018, g.10.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia plastyczno-manualne dla dzieci w wieku od 8 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

15.11.2018, g.19.00 - DKF Sztorm - dokumentalnie „Człowiek delfin”, RCK, impreza biletowana

17.11.2018, g.10.00 - Giełda staroci, RCK, wstęp wolny

17.11.2018, g.16.00 - IX Przegląd twórczości osób, którym wędruje się trochę trudniej, Hala Milenium

17.11.2018, g.17.00 - Mecz III Ligi Piłki Nożnej MKP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska, Stadion Piłkarski

18.11.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Czerwony Kapturek” (od 4 roku), RCK, impreza biletowana

18.11.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

18.11.2018, g.18.00 - Koncert Darii Zawiałow, RCK, impreza biletowana

19-20.11.2018, g.8.45 - Interaktywny świat sportu na lekcjach WFu z Moniką Pyrek, Hala Milenium, wstęp wolny

19.11.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

20.11.2018, g.18.00 - Mecz piłki nożnej U-15 Polska - Irlandia, Stadion Piłkarski

21.11.2018, g.19.00 - DKF „Sztorm” film „Donbas”, RCK, impreza biletowana

22.11.2018, g.10.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia plastyczno-manualne dla dzieci w wieku od 8 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

23.11.2018, g.18.00 - Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej - wernisaż, RCK, wstęp wolny

23.11.2018, g.19.00 - Koncert Jary Oddział Zamknięty akustycznie, RCK, impreza biletowana

24.11.2018, g.18.00 - Mecz I Ligi Koszykówki Mężczyzn Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy, Hala Milenium, impreza biletowana

24.11.2018, g.19.00 - Gala Kultury, Koncert "Szczęśliwe Piosenki Marka Grechuty"  w wykonaniu artystów Piwnicy pod Baranami, RCK, impreza biletowana

25.11.2018, g.10.00 - Akademia Piłkarska - turniej piłki nożnej chłopców, Hala Milenium

25.11.2018, g.11.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Cała naprzód” (od 1 roku), RCK, impreza biletowana

25.11.2018, g.12.00 - Zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, RCK, impreza biletowana

25.11.2018, g.14.00 - Poranki Młodego Widza - spektakl „Cała naprzód” (od 1 roku), RCK, impreza biletowana

25.11.2018, g.18.00  - Koncert Król, RCK, impreza biletowana

26.11.2018, g.10.00 - Bajkowe poranki (zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

27.11.2018, g.19.00 - Cykl podróżniczy „Za Horyzontem”: Bartek Sabela „Kongo - Jądro chciwości”, RCK, impreza biletowana

28.11.2018, g.17.00 - Uroczystość Akademii Honorowego Krwiodawstwa PCK, Sala konferencyjna MOSiR

28.11.2018, g.19.00 - DKF „Sztorm” film „Winni”, RCK, impreza biletowana

29.11.2018, g.10.00 - Artystyczne czwartki (zajęcia plastyczno-manualne dla dzieci w wieku od 8 lat), Biblioteka Dziecięca, wstęp wolny

29.11.2018, g.18.00 - Spotkanie z Robertem Dziembą, autorem książki "Przedsięwzięcie 3000. Tajna historia radzieckich baz atomowych w Polsce", Pałac Brunszwickich, wstęp wolny

29.11.2018, g.19.00 - Koncert Stan Borys z grupą Imię Jego 44, RCK, impreza biletowana

30.11.2018, g.19.00 - Koncert „Internal Quiet + The Mind Parasites”, Klub Muzyczny Centrala, impreza biletowana

30.11.2018, g.19.00 - Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko „Malinowa…”, RCK, impreza biletowana

 

Grudzień

01.12.2018, g.19.00  - Koncert Adam Bałdych & Helge Lien Trio "Brothers", RCK, impreza biletowana

01.12.2018, g.20.00 - Koncert „Closterkeller”, Klub Muzyczny Centrala, impreza biletowana

02.12.2018, g.18.00  - Prapremiera spektaklu „Beznudna wyspa”, RCK, impreza biletowana

05.12.2018, g.19.00  - Koncert LAO CHE, RCK, impreza biletowana

05.12.2018, g.19.00 - DKF „Sztorm”, RCK, impreza biletowana

06.12.2018, g.19.00  - Koncert „The Dumplings”, RCK, impreza biletowana

09.12.2018 - Kołobrzeskie Mikołajki, RCK

12.12.2018, g.19.00 - DKF „Sztorm”, RCK, impreza biletowana

16.12.2018 - Spektakl „Związek Otwarty”, RCK, impreza biletowana

19.12.2018, g.19.00 - DKF „Sztorm”, RCK, impreza biletowana

 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany w programie z przyczyn od nich niezależnych.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x