Pozostałe

Jan Wołek - Malarstwo

  • Data rozpoczęcia:
    11 PAźDZIERNIKA 19:00
  • Data zakończenia:
    30 LISTOPADA 17:00

Jan Wołek - urodził się 20 czerwca 1954 r. Jest zawodowym artystą estradowym, autorem, reżyserem widowisk muzycznych, kompozytorem, twórcą programów telewizyjnych, malarzem. Laureat nagród kilkunastu festiwali, twórca ok. 3 tysięcy piosenek, autor kilku książek.


Wyróżniony nagrodą im. Stanisława Wyspiańskiego 1. stopnia; nagrodą im. Aleksandra Bariniego; nagrodą Ministerstwa Kultury i Sztuki; stypendysta MKiS i Japan Fundation. Honorowy Kawaler Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga.


Za osiągnięcia w dziedzinie sztuki Krzyżem Polonia Restituta, Medalem Gloria Artis i medalem Stowarzyszenia Autorów ZAIKS. Od 35 lat jest aktywnym malarzem. Uczestniczy w plenerach i wystawach zbiorowych, ma za sobą wiele wystaw indywidualnych w dziesiątkach miast Polski i za granicami, m. in. W Montrealu, Tokio, Chicago, Toronto. Mieszka w Warszawie i Kazimierzu Dolnym, gdzie ma autorską galerię przy ul. Lubelskiej 3 pod nazwą "Suszarnia".


JAN WOŁEK - MALARSTWO
wernisaż: 11.10. | godz. 19:00 | termin: do 12.10. - 30.11.2019 r.
Galeria Sztuki Współczesnej im. Adeli i Jerzego Ściesińskich

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x