Pozostałe

Poranki Młodego Widza

  • Data rozpoczęcia:
    17 LISTOPADA 2019 11:00
  • Data zakończenia:
    17 LISTOPADA 2019 14:00

Zapraszamy w dniu 17 listopada 2019 roku, godz. 11.00 na spektakl „Pan Brzuchatek” w ramach cyklu „Poranki Młodego Widza" do RCK.  

Bilety w cenie 12 zł, 10 zł z Kartą Mieszkańca do nabycia w kasie RCK, ul. Solna 1.

Spektakl, kategoria wiekowa 3+.

„Pan Brzuchatek” to spektakl familijny, stworzony głównie z myślą o najmłodszych widzach. Im bowiem aktorzy pragną towarzyszyć podczas stawiania pierwszych kroków w świecie teatru. Z nimi także chcą poznawać uroki, a zarazem meandry codziennego brzuchatkowego życia. Wspólnie więc doświadczają wielu barw, dźwięków, emocji, a także zaskakujących zwrotów akcji. Przy okazji podpowiedzą, gdzie należy szukać apetytu, o co warto zapytać Pająka i jak reagować na nagłą awarię prądu! A może to widzowie znajdą jeszcze lepsze rozwiązania na kłopoty Brzuchatka? Kto wie? Jedno jest pewne, że widowisko Teatru każdego wprawi w doskonały nastrój. Najmłodszym zaś uzmysłowi, że życie bywa nie tylko łatwe, lekkie i przyjemne, ale też bardzo... nieprzewidywalne. Sprawdźcie zresztą sami.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x