Koncerty

Koncert Titanic Sea Moon | Wolne Pokoje.

  • Data rozpoczęcia:
    8 LUTEGO 20:00
  • Data zakończenia:
    8 LUTEGO 23:00

Zapraszamy 08.02.2020 r. o godz. 20:00 do Centrala Klub Muzyczny na koncert Titanic Sea Moon | Wolne Pokoje. 

Titanic Sea Moon:
Zespół rozpoczął nieregularną jeszcze działalność w 2017 roku. Pierwsze koncerty zagrał w grudniu 2018 roku. Jako „Titanic Sea Moon” do tej pory pojawił się na scenach w Słupsku, Gdyni, Bytowie, Mrągowie, Elblągu. Wygrał konkurs i wystąpił na Space Festiwalu w Gdańsku w grudniu 2019 roku. W wakacje 2019 nagrał materiał na pierwszą płytę. Obecnie materiał poddawany jest masteringowi. Członkowie zespołu wcześniej występowali w wielu zespołach m.in.: ewa braun, Guernica Y Luno, Wszystkie Wschody Słońca, Przyzwoitość, Shitface, Tornado Space Ship, Najprzyjemniejsi. Muzyka to psychodeliczny trans, kraut postrock.

Skład: Rafał Szymański - gitara basowa, Piotr Sulik - gitara, vocal, sample, loop, Dariusz Dzudiznski – perkusja.

Wolne Pokoje
To solowy projekt Roberta „Rogera” Demidziuk spod znaku free/ambient/noise oparty na eksperymentach z preparowanym saksofonem tenorowym i współczesną elektroniką. Dotychczas pod tą nazwą wydano dwie kasety: „Teren przyległy” Plaża Zachodnia

Roger jest członkiem zespołu 30 kilo słońca, współtworzy label Plaża Zachodnia. Udziela się także w takich projektach jak Ak Uki (Plaża Zachodnia, Pionierska Records), North Noise (Picpack Label, Petroglyph Records), Skala (Underwater Music, 49 Manekinów, Clinical Archive), Perry Ferya Band (Recycling Records, Clinical Archive). Wydawał solowe płyty dla Chill Label.

CENA BILETU: 25 złotych

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x