Dla najmłodszych

Spektakl pt. "Trzy świnki"

  • Data rozpoczęcia:
    26 STYCZNIA 11:00
  • Data zakończenia:
    26 STYCZNIA 12:00

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na Poranki Młodego Widza. Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawi spektakl pt. "Trzy świnki"  26.01.2020 (niedziela), godz. 11.00, sala widowiskowa RCK ul. Solna 1. 

Oryginalny, bardzo dowcipny scenariusz, na podstawie klasycznej baśni braci Grimm. W spektaklu wykorzystano technikę dużych lalek, prowadzonych przez trójkę aktorów w przestrzeni sceny, na której pojawiają się także domki trzech świnek, budowane na oczach małych widzów, mieszczące się na początku w trzech kolorowych skrzyniach składających się na scenografię przedstawienia.W scenariuszu znajduje się wiele odniesień do tematów nieobcych także dorosłemu widzowi, więc powinni je także z satysfakcją odbierać rodzice. Spektakl jest też w pewnym stopniu interaktywny, co daje młodej widowni możliwość bezpośredniej ekspresji jej emocji, co znajduje wyraz we współpracy dzieci w trakcie opowieści. Całość została oprawiona autorską muzyką, nagraną częściowo za pomocą dziecięcych zabawek i instrumentów.

Bilety: 12 zł, 10 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca). Kategoria wiekowa: 3+.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x