Koncerty

RCK DobreTony: Wczasy

  • Data rozpoczęcia:
    4 SIERPNIA 20:00
  • Data zakończenia:
    4 SIERPNIA 21:30

Regionalne Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołu Wczasy w ramach cyklu RCK DobreTony.

4.08.2020 scena plenerowa RCK ul. Solna 1
MadMat dj set: 18:00, koncert: 20:00

Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona)
Wejściówki będą wręczane przed wejściem na teren imprezy.

Duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. I 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej. Debiutancka płyta Wczasów pt. „Zawody” podbiła serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy. Album trafił do różnych zestawień najlepszych polskich płyt 2018 roku.

Wczasy kończą obecnie pracę nad drugą płytą, a jej fragmenty będzie można usłyszeć na koncercie.

Małe koncerty mają swój urok i w nieoczywisty sposób są najlepsze. Nawet z pewnymi ograniczeniami. Przekonamy się o tym wspólnie? 
Letnia atmosfera, bliskość morza, odpoczynek i spotkania na świeżym powietrzu przy dobrych tonach. To wszystko składa się na nowy cykl koncertów organizowanych na scenie plenerowej RCK. Raz w tygodniu, przestrzeń miejska przy ul. Solnej 1 wypełni się muzyką czerpiącą z różnych gatunków; intrygującą i oryginalną, skłaniającą do refleksji, zabawy lub zwyczajnie pozwalającą odetchnąć. Nic więcej nie potrzeba. Naturalnie, poza odrobiną słońca 

Przed koncertami - od godz. 18:00 - o dobry nastrój i muzyczne inspiracje zadba specjalnie przygotowany dj set w wykonaniu MadMata 
Do zobaczenia! 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x