Koncerty

Wyspa Dźwięków w Strefie RCK Chill: BiFF

  • Data rozpoczęcia:
    9 SIERPNIA 18:00
  • Data zakończenia:
    9 SIERPNIA 23:00

KONCERT BiFF (TYM RAZEM JAKO DUO: ANIA BRACHACZEK I HRABIA FOCHMANN) TO SZÓSTY WYSTĘP W RAMACH NIEDZIELNEGO CYKLU "POD CHMURKĄ" W STREFIE RCK CHILL W PORCIE JACHTOWYM NA WYSPIE SOLNEJ W KOŁOBRZEGU. W KAŻDĄ NIEDZIELĘ OD GODZ. 20:00 BĘDZIECIE MOGLI - BEZ ŻADNYCH OPŁAT - OGLĄDAĆ I SŁUCHAC WYJĄTYKOWYCH ARTYSTÓW!

16.08 - Neons
23.08 - Francis Tuan

WSTĘP WOLNY!!!
ZAPRASZAMY JUŻ OD GODZ. 18:00, BO PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS RÓWNIEŻ INNE ATRAKCJE:
- Wegetariańska kuchnia Roberta Bochenko (livecooking)
- Wegetariański grill
- DJ Moose (DJ set)


Zespół BiFF istnieje od 2006 roku. W jego skład wchodzą byli członkowie legendarnego Pogodno. W 2009 roku wydał debiutancką płytę "Ano", która zdobyła dwa Fryderyki (debiut roku i teledysk), i miała siedem nominacji do tej nagrody, nominowana była również do Gwarancji Kultury TVP Kultura.

W 2013 roku ukazała się druga płyta zespołu „Attenzione Bambino”. Płyta wyszła dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury i Muzeum Powstania Warszawskiego.
BiFF zrobił muzykę do słuchowiska muzycznego dla dzieci „Pestka, drops, cukierek”, filmu „Dżej Dżej” oraz spektaklu tanecznego „Legendy miejskie. Śląsk”.
31. sierpnia 2018 odbyła się premiera trzeciej płyty BiFF „Legendy”.

Zespół zagrał na najważniejszych polskich festiwalach (Heineken Opener, OFF Festival, KFFP w Opolu). Ania Brachaczek udziela się też w zespole SIQ, projekcie Panny Wyklęte i znana jest ze współpracy z Acid Drinkers, Muńkiem Staszczykiem, Zbigniewem Hołdysem i Markiem Jackowskim

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x