Koncerty

KONCERT pt. „CIAŁEM, SŁOWEM, GESTEM” JULIA ROSIŃSKA

  • Data rozpoczęcia:
    8 SIERPNIA 20:00
  • Data zakończenia:
    8 SIERPNIA 23:00

KONCERT pt. „CIAŁEM, SŁOWEM, GESTEM”
JULIA ROSIŃSKA
Katarzyna Stroińska-Sierant fortepian, Grzegorz Kopala gitary, wokal, Bartosz Kucz kontrabas, Maciej Burzyński perkusja
8 sierpnia 2020 godz. 20.00, scena plenerowa RCK,

WSTĘP WOLNY

„Ciałem, słowem, gestem”- koncert mówiący o kobiecych perypetiach życiowych… zakochaniu, odrzuceniu, miłości szczęśliwej i spełnionej, ale też bywa, że niekochanej… o dziewczęcych wyborach, matczynych obawach. Kobieta w pełnym kolorycie doświadczeń i życiowych burz. Mądre i bogate teksty autorstwa głównie Piotra Bukartyka i Grzegorza Tomczaka, kompozycje autorstwa Grzegorza Kopala. Męskie pióro, kobiece historie. W warstwie muzycznej zdecydowanie jazzowo i smoothjazzowo.
Julia Rosińska – wokalistka studyjna i estradowa, jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz ukończyła Arteterapię na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest wykładowcą akademickim m.in. w Akademii Muzycznej im. Jana Ignacego Paderewskiego w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile. Julia dysponuje silnym głosem o charakterystycznym i ciekawym brzmieniu. Ma wyjątkową osobowość sceniczną i łatwość docierania do publiczności. Piękna, dojrzała wokalistka świadoma własnych możliwości, a przy tym ambitna i konsekwentna w swoich dążeniach artystycznych. W 2019 roku wydała solową płytę „Ciałem, słowem, gestem”. Teksty napisali dla Julii Piotr Bukartyk oraz Grzegorz Tomczak, kompozytorem utworów jest Grzegorz Kopala. Julii towarzyszą na scenie: Katarzyna Stroińska- Sierant – fortepian, Bartosz Kucz – kontrabas, Maciej Burzyński – perkusja oraz Grzegorz Kopala- gitary i wokal.
Zapraszamy!

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x