Koncerty

Solowy Koncert Tomasza Makowieckiego.

  • Data rozpoczęcia:
    9 PAźDZIERNIKA 19:00
  • Data zakończenia:
    9 PAźDZIERNIKA 22:00

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na intymny solowy koncert Tomasza Makowieckiego.

9.10.2020 (piątek) godz. 19.00, sala widowiskowa RCK

Bilety: 30 zł (normalne), 25 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl

-----------------

Tomasz Makowiecki (ur. 10 czerwca 1983 w Gdyni) – producent, muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Obecny na polskiej scenie muzycznej od 2001 roku. Ma na koncie 5 studyjnych albumów i udział w kilkudziesięciu wydarzeniach i projektach muzycznych. Był wielokrotnie nominowany do nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz Paszportu Polityki.

W lutym br. na serwisy streamingowe trafił „Moizm” Tomasza Makowieckiego. Czwarty, kultury już i dotychczas najbardziej bezkompromisowy oraz osobisty album trójmiejskiego artysty, oryginalnie wydany w 2013 roku. Ta od dawna niedostępna na rynku płyta ukazała się wzbogacona o singiel „Ciało” – cover zespołu Republika, który artysta wykonywał podczas koncertów promujących „Moizm”. Jest to zapowiedź wyczekiwanego przez fanów powrotu Tomasza do regularnej działalności wydawniczej i koncertowej. W sierpniu ukazało się pierwsze winylowe wydanie „Moizmu”, nad którym osobiście czuwał autor.

Podczas koncertu usłyszeć będzie można również nowe kompozycje, zapowiadające kolejny album artysty.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x