Poranki Młodego Widza

  • Data rozpoczęcia:
    2 PAźDZIERNIKA
  • Data zakończenia:
    27 PAźDZIERNIKA
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza.
W niedzielę 4 października 2020 o godz. 11.00 w sali widowiskowej RCK zaprezentujemy spektakl „Bajka o szczęściu” w wykonaniu teatru TeatRyle z Poznania.
Oto uniwersalna przypowieść o szczęściu i przyjaźni. O szczęściu nieustannie przez nas poszukiwanym, ale niedostrzeganym w zwykłym, codziennym życiu. O przyjaźni, bez której czujemy się samotni i niepotrzebni... Ubogie, proste, ale i szczęśliwe życie wiodą Dziadek z trójką zwierząt: tańczącą Myszką, śpiewającym Kogucikiem i muzykalną Świnką. Pewnego dnia w ich spokojnym świecie pojawia się Handlarz. Kusi reklamami, oferuje różnorodne towary. Staruszek – początkowo nieufny – ulega złudnemu urokowi kolorowych przedmiotów i po kolei wymienia Myszkę, Kogucika i Świnkę na fajkę, nożyk i zegarek. Jednak kiedy zostaje sam uzmysławia sobie co stracił i postanawia wyruszyć w świat na poszukiwanie swoich przyjaciół.
To mądra i pełna ciepła opowieść o Dziadku, który dopiero gdy zostaje sam, zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele utracił. W pięknym, poetyckim spektaklu twórcy odpowiadają na odwieczne pytanie: być czy mieć?
Preferowany wiek od 4 lat.
Bilety: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x