Kołobrzeski Rower Miejski

6 lipca 2017 13:55

W Kołobrzegu działa miejski system bezobsługowej wypożyczalni rowerów. Powstał on w ramach rozpowszechniania turystyki rowerowej i promocji miasta. Kołobrzeski Rower Miejski umożliwia wypożyczenie roweru w jednym punkcie i oddanie go w zupełnie innym. Jest to idealna opcja dla wielbicieli wycieczek rowerowych, turystów, ale także jeśli komuś się zwyczajnie spieszy.

W ten sposób można zwiedzić całe miasto, nie musząc martwić się o zwrot pojazdu, ponieważ można tego dokonać w tak wielu miejscach i oczywiście z tylu też rozpocząć wycieczkę.
Aby wypożyczyć rower należy dokonać opłaty aktywacyjnej wynoszącej 10 złotych. Pierwsze 20 minut jest darmowe. Jeżeli wypożyczamy rower na dłuższy czas, trzeba będzie zapłacić: od 21 minut do godziny - 2 zł, godzina do dwóch godzin- 3 zł, zaś powyżej 3 godzin to koszt 10 zł (i każda kolejna godzina to także 10 zł). O rower oczywiście trzeba dbać, ponieważ w razie kradzieży, utraty lub zniszczenia roweru poniesiemy karę w wysokości 2000 zł.

Punktów rowerów miejskich jest 12.
Poniżej cała lista:

 1. Ratusz/Katedra
 2. Osiedle Ogrody
 3. Stadion Miejski
 4. Okolice stacji PEK/Rondo
 5. PKP Dworzec Kolejowy
 6. Kamienny Szaniec
 7. ul. Słowińców
 8. Latarnia Morska
 9. ul. Św. Wojciecha
 10. ul. Arciszewskiego/Jedności Narodowej
 11. ul. Wolności/Mazowiecka
 12. Podczele, ul. Ostrobramska

Zdjęcia

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x