Wypożyczalnia skuterów elektrycznych

26 marca 2018 13:15

W ten weekend w Kołobrzegu oficjalnie pierwsza w Polsce sieć wypożyczalni skuterów elektrycznych blinkee.pl rozpoczęła swoją działalność w naszym mieście. Jest to wspaniała wiadomość dla  każdego kto ceni sobie nowe możliwości przemieszczania się ulicami Kołobrzegu bowiem w tym celu firma ma do zaoferowania wynajęcie jednego z 20 dwuosobowych, nowoczesnych skuterów.

Proces wypożyczania jest niezwykle prosty i przyjemny mianowicie najpierw należy pobrać aplikacje blinkee.city następnie zarejestrować się w systemie podając numer karty kredytowej oraz przesyłając zdjęcie dowodu osobistego Kolejnym etapem jest znalezienie na mapie skutera znajdującego się w pobliżu i zarezerwowanie go, system pozwala na spokojne dotarcie do pojazdu w ciągu 15 minut. W momencie odblokowania pojazdu w aplikacji możemy otworzyć schowek, nałożyć kask ora nakładkę higieniczną i cieszyć się przyjemnością jazdy. W momencie przybycia do celu należy bezpiecznie zaparkować skuter, schować kask do schowka i zakończyć użytkowanie pojazdu w aplikacji.

Ważnym aspektem jest też oczywiście cena tej przyjemności i  tak też minuta wynajęcia pojazdu kosztuje 0,59gr; a dla studentów i seniorów cena wynosi 0,50gr. Po przejechaniu 100 minut dziennie naliczanie zatrzymuje się i opłata wówczas wynosi 69zł za dzień.

Niewątpliwie jest to wspaniała alternatywa dla rowerowych wycieczek w piękny i ciepły dzień bowiem elektrycznym skuterem możemy pojechać z maksymalną prędkością 45 kilometrów na godzinę, a jego zasięg może wynieść w ciągu dnia nawet 80 kilometrów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Można to wyłączyć w przeglądarce. Więcej na ten temat
ZAMKNIJ x